AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Babacan Palace teslim için gün sayıyor

Babacan Yapı'nın İstanbul'un gelişen yüzü Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Babacan Palace projesinde teslime iki ay kaldı. Projede satışlar sürüyor.

Satışları tüm hızıyla devam eden Babacan Palace'ta yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Yatırımcılara 40 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu Babacan Palace projesi, yatırımcıların gözbebeği Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Babacan Palace'ta büyüklükleri 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutlara yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 214 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje; geniş teraslı, deniz manzaralı suitlerden oluşan proje donanımlı SPA ve tuz odasıyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı imkanlarını da bünyesinde barındıran Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E5 ve yanı başındaki metro ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.

Babacan Palace, yapı ve zemin etüdü yapılarak, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmasıyla ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra projede su, nem, ısı ve sese kadar yüksek izolasyon sağlayan Prekast cephe sistemi de kullanılıyor. Yüksek tavanlı, geniş teraslı ve deniz manzaralı suitleri ve 1.sınıf iç-dış mimarisi ile Babacan Palace sakinlerine otel ve saray atmosferini bir arada yaşatıyor.