AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

AE Arma-Elektropanç, Orta Doğu'nun en büyük şirketleri arasında

Orta Doğu’daki faaliyetlerini artıran AE Arma-Elektropanç, “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesinde beşinci oldu.

AE Arma-Elektropanç, teknik müteahhitlik sektörünün en prestijli uluslararası dergileri arasında yer alan MEP Middle East tarafından yayımlanan “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesine üst üste üçüncü kere girerek, beşinci sırada yer aldı.

Rusya, Dubai, Katar, Lübnan iştirakleri; Azerbaycan, Abu Dhabi, Moskova, Cezayir İngiltere şubeleri ile eski Sovyetler Birliği ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA), Birleşik Krallık’ta faaliyetlerini 3 kıtada sürdüren AE Arma-Elektropanç’ın 21 devam eden projesi bulunuyor.

AE Arma-Elektropanç, bu yıl ayrıca inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine üst üste ikinci kez yer almış ve 2015 yılında 16 basamak yükselerek 229. sıradan yer bulmuştu. Firma, ayrıca Fortune Türkiye’nin hazırladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yer aldığı listelerde de yer almıştı.

Başarılarının artarak devam edeceğini belirten AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan, “Teknik müteahhitlik alanında bir dünya markası olma hedefimize her geçen gün daha çok yaklaşıyoruz. Dünya çapında prestijli yayın organlarının hazırladığı bu listelerde Ortadoğu’nun en büyük beşinci teknik müteahhitlik firması olarak yer almanın mutluluğunu ve Türkiye adına gururunu yaşıyoruz. AE Arma-Elektropanç olarak dünya çapında ses getirecek projelere imza atmaya ve Türkiye’yi uluslararası arenada gururla temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.