Adam Kule'de kampanya devam ediyor

DAP Yapı'nın Maltepe'de hayata geçirdiği projesi Adam Kule'de teslimler 2018 Mayıs'ta başlayacak. Projede fiyatlar 419 bin 537 TL'den başlıyor.

İstanbul'un yatırım değeri her geçen gün yükselen bölgelerinden Dragos'ta konumlandırılan Adam Kule projesi 27 katlı tek blokta 254 bağımsız birimden meydana geliyor. Teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması beklenen projede stüdyo ve 1+1 tipinde home ofis, ofis ve rezidanslar bulunuyor. Projede yer alan birimlerin alanları 46 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiyor.

İlk 8 katında ofis ve home ofislerin yer aldığı proje 3 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Projede fiyatlar 419 bin 537 TL ile 1 milyon 827 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Karma proje olarak tasarlanan proje de resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama hizmetleri, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonu, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, concierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer ısıtma-soğutma, elektronik kontrol sistemi, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, spa, hamam gibi bir çok imkan sunuluyor.

Metro ve sağlık kurumlarına çok yakın bir konumda bulunan DAP Adam Kule'den home ofis, ofis ya da daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşin, yüzde 25 teslimde, kalanı ise 50 ay sıfır faiz fırsatıyla ödeme kolaylığı sağlanıyor.